W Stuposianach odbył się festyn szczepionkowy

W Stuposianach odbył się festyn szczepionkowy

12 września w Stuposianach okoliczni mieszkańcy mogli bawić się na imprezie zorganizowanej przez Narodowy Program Szczepień. Podczas festynu można było zaszczepić się przeciwko wirusowi SARS-COV-2 i skorzystać z wielu rozrywek, w tym konkursów i występów na żywo.

Festyn przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich „Stuposianki”, podczas którego uczestnicy mogli zaszczepić się przeciwko wirusowi i wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach. Wśród dostępnych dla dzieci i dorosłych atrakcji można było podziwiać koncerty na żywo, wystawę leśną, a także wziąć udział w warsztatach kulinarnych.

Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 14:00, w ramach której wystartowano z programem szczepień i programem rozrywkowym. Uczestnicy festynu mogli szczepić się w godzinach 14:00-19:00 szczepionką Johnson&Johnson. Ażeby przyjąć szczepionkę, wymagany był jedynie dowód osobisty. W tych samych godzinach trwał również Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

W godzinach 14:00-15:00 na deskach sceny festynowej pojawiła się kapela „Połoniny” z Lutowisk, która przygrywała bawiącym się gościom. Natomiast w godzinach 14:00-18:00 trwały różnego rodzaje konkursy i zabawy dla wszystkich uczestników imprezy. Dostępne było także stoisko edukacyjne Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” Stuposiany.

W godzinach 15:00-16:30 trwały warsztaty kulinarne z przyrządzania monodeserów, którymi kierował Michał Przepióra. Natomiast gwoździem programu był występ na żywo zespołu „Sami Swoi”, który zabawiał imprezowiczów od 18:00 do 22:00.