Jasionka zaprasza na XVI Podkarpackie Targi Ślubne

Jasionka zaprasza na XVI Podkarpackie Targi Ślubne

W dniach 18 i 19 września odbędą się XVI Podkarpackie Targi Ślubne w Jasionce koło Rzeszowa. Organizatorzy zapraszają wszystkie przyszłe pary małżeńskie, którym zależy na unikalności i oryginalności najważniejszego dnia ich życia. Na targach zostaną zaprezentowane najnowsze trendy od prawie 100 wystawców. A na gości czeka cała masa ślubnych atrakcji.

Gospodarzem targów ślubnych będzie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2A Arena w Jasionce. Bogaty program imprezy obejmować będzie porady dla nowożeńców z rąk najlepszych projektantów i stylistów, którzy będą doradzać w kwestii sukien ślubnych, garniturów, akcesoriów, makijażu i fryzur. Będzie można także podziwiać najnowsze kreacje ślubne i biżuterię ślubną.

Targi w Jesionce to również doskonała okazja na rezerwację weselnych zespołów muzycznych, sal weselnych, kamerzystów i fotografów, ekspertów w dziedzinie sztuki kulinarnej, a nawet samochodów ślubnych, w tym eleganckich limuzyn. Podczas targów świetnie będą bawić się nie tylko Panie, ale też Panowie, którzy będą mieli okazję dobrać zarówno wymarzony garnitur, jak i wzbogacić swój codzienny wizerunek.

Oprócz tego na uczestników targów będą też czekać rozmaite konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Targi Ślubne w Jesionce to jedna z najlepszych imprez tego typu w Polsce, która pozwala na skompletowanie ślubu i wesela w jednym miejscu, oferując najwyższej jakości rozwiązania.

Targi w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa będą czynne w sobotę od 10:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do 17:00.