Nowosielce: Basztogród zaprasza do nowej groty solnej

Nowosielce: Basztogród zaprasza do nowej groty solnej

Pensjonat Basztogród w Nowosielcach zaprasza w progi swojej nowej groty z soli himalajskiej, gdzie można zaznać błogiego relaksu i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Można tutaj skorzystać zarówno z sauny, jak i ruskiej bani, a także złagodzić dolegliwości skórne, wzmocnić układ immunologiczny i poczuć moc haloterapii.

Grota solna w Basztogrodzie została wykonana z cegły himalajskiej. Wnętrze obiektu wypełnia wysoko zjonizowane powietrze, tworząc bardzo podobny mikroklimat do tego, jaki można poczuć nad morzem. Ponadto, w grocie działa również halogenerator – urządzenie odpowiedzialne za rozdrabnianie soli w celu produkcji mikrocząsteczek w postaci suchego aerozolu.

Relaksująco-uzdrawiające właściwości

Wizyta w grocie solnej jest znakomitym sposobem na poprawę różnych obszarów zdrowia organizmu. Korzystanie z groty promuje zdrowie układu immunologicznego, oddechowego, nerwowego i krążenia. Co więcej, obniża ciśnienie, reguluje krążenie krwi, łagodzi dolegliwości układu pokarmowego, a także zmniejsza objawy niedoczynności tarczycy, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, przemęczenia i nadmiaru stresu.

Pobyt w grocie solnej jest również bardzo dobrą opcją dla osób z chorobami skóry, które mogą tutaj skutecznie złagodzić objawy egzemy, łuszczycy, trądzika i zapalenia skóry.

Wachlarz basztogrodzkich atrakcji

Oprócz niezwykle atrakcyjnej groty solnej pensjonat Basztogród oferuje również znakomite noclegi w Bieszczadach, stadninę koni, staw z wysepką, tereny dla wędkarzy, wypożyczalnię rowerów i quadów, a także altankę z piecem. Obiekt znajduje się w głębi tętniącego zielenią lasu. A to sprawia, że jest idealny nie tylko na spokojny wypoczynek, ale również huczne imprezy i przyjęcia okolicznościowe.

Korzystanie z groty solnej, sauny lub ruskiej bani nie wymaga rezerwacji noclegu. Pensjonat Basztogród w Nowosielcach mieści się przy ul. Basztowej 1. Więcej informacji można znaleźć pod nr +48 608 188 488.